Wykończenie

kran_pixabay

Usuwanie plam z baterii

Usuwanie plam z baterii

Nowe krany są czyste i lśniące, niestety, nie jest łatwo ten blask zatrzymać na dłużej. Warto więc w odpowiedni sposób pielęgnować baterię, by była czysta przez wiele lat. Przy zwykłych czynnościach domowych nie można uniknąć choćby lekkiego zachlapania kranu i umywalki. Po wyschnięciu mokrych plam na powierzchni baterii pozostają resztki np. mydła czy kamień z

dino_bosch_heder

Dinozaur na biegunach

Aby samemu zbudować zabawkę, nie potrzeba wiele. Najważniejsza jest fantazja i chęci. Korzystając ze szczegółowego opisu i odpowiednich narzędzi, każdy jest w stanie własnoręcznie stworzyć prezent dla swojego dziecka. Do wykonania zabawek dziecięcych najlepiej nadaje się miękkie, niewykończone drewno, np. sosna lub świerk. Do zabawek płaskich można także wykorzystać dyktę.

patex_sciana

Dekoracje ścian

Jeśli chcemy szybko i niewielkim kosztem zmienić wnętrze, zacznijmy od ścian. Sztuczne kwiaty dawno wyszły z mody, ustępując miejsca kompozycjom z kwiatów ciętych, oryginalnym okazom w doniczkach i kwiatowym malowankom, wycinankom i wykonywanym z przeróżnych materiałów arabeskom. Florystyczne, uproszczone wzory robią furorę w świecie wzornictwa.

Top