Najlepsze projekty domów z piwnicą

Z całą pewnością wybór odpowiedniego projektu domu jest niezwykle istotną kwestią dla wszystkich osób, które decydują się na budowę własnego lokalu mieszkalnego. W obecnych czasach można znaleźć bardzo wiele projektów domów, a wśród nich takie, w których znajduje się również piwnica. Warto dowiedzieć się na ten temat nieco więcej oraz poznać najlepsze rozwiązania spośród wszystkich możliwych.

Dom w śliwach

Wśród najbardziej popularnych projektów domów z piwnicą można przede wszystkim wymienić dom w śliwach, który jest bardzo chętnie wybierany przez osoby w różnym wieku i o różnych indywidualnych preferencjach. Powierzchnia domu w śliwach wynosi około sto czterdzieści pięć metrów kwadratowych. Składają się na nią takie elementy, jak pięć pokoi, dwie łazienki, kuchnia, garderoby, spiżarnia, kotłownia oraz pomieszczenie gospodarcze. Oprócz tego w budynku znajduje się również piwnica, garaż, a także miejsce specjalnie przygotowane pod kominek.

Dom w felicjach

Kolejnym projektem domu z piwnicą jest dom w felicjach. Powierzchnia tego domu wynosi około sto osiemdziesiąt metrów kwadratowych. Składa się na nie siedem pokoi, cztery łazienki, kuchnie, spiżarnię, kotłownię, pralnię, a także garderoby, pomieszczenie gospodarcze oraz antresola. Oprócz tego w projekcie domu został uwzględniony również kominek, garaż, piwnica, a także strych. Jest to idealny wybór dla każdej dużej rodziny, dlatego warto się nad nim w szczególny sposób zastanowić.

Dom w jabłonkach

Projekty domów z piwnicą obejmują również taki projekt, jak dom w jabłonkach. Jest to dom jednorodzinny z poddaszem użytkowym. Jego powierzchnia wynosi około sto czterdzieści metrów kwadratowych. Składają się na nią takie pomieszczenia, jak pięć pokoi, dwie łazienki, kuchnia, a także spiżarnia, kotłownia, pralnia oraz garderoby i pomieszczenie gospodarcze. Oprócz tego w projekcie domu w jabłonkach można również znaleźć piwnicę, która jest jego zdecydowanym atutem. Warto wziąć ten element pod uwagę podczas wybierania najlepszego projektu domu dla siebie.

Dom w malinówkach

Dom w malinówkach to kolejny projekt domu z piwnicą, który jest idealny dla rodziny z dziećmi. Powierzchnia domu w malinówkach wynosi około sto czterdzieści metrów kwadratowych. Składają się na nią takie pomieszczenia, jak sześć pokoi, dwie łazienki, kuchnia, spiżarnia, kotłownia, pralnia, a także garderoby oraz pomieszczenie gospodarcze. Oprócz tego istotnym elementem tego projektu jest również piwnica oraz specjalnie przygotowane miejsce pod kominek. Na pewno będzie to doskonały wybór dla wielu osób.

Redakcja nietylkoubezpieczenia.pl