Najlepsze projekty małych domów

W obecnych czasach coraz więcej osób decyduje się na budowę własnego domu i jest to niezwykle korzystne rozwiązanie. Bardzo popularny jest wybór projektu małego domu. Warto dowiedzieć się na ten temat nieco więcej, a także poznać najlepsze projekty małych domów w tym stylu.

Dom w malinówkach

Wśród najbardziej popularnych projektów małych domów można przede wszystkim wymienić dom w malinówkach. Jest to dom jednorodzinny, który dodatkowo posiada poddasze użytkowe. Jego powierzchnia wynosi około sto piętnaście metrów kwadratowych, co z całą pewnością jest optymalną ilością dla każdej rodziny. Wśród pomieszczeń w domu można wymienić pięć pokoi, kuchnię, dwie łazienki, spiżarnię, kotłownię, a także pralnię. Dlatego dom z projektu w malinówkach charakteryzuje się wysokim poziomem funkcjonalności. Oprócz tego projekt nie jest drogi, co jest jego zdecydowaną zaletą.

Dom w renklodach

Kolejnym bardzo popularnym projektem małego domu bez wątpienia jest dom w renklodach. Jego powierzchnia wynosi około sto dwadzieścia metrów kwadratowych. Składają się na nią takie pomieszczenia, jak cztery pokoje, kuchnia, dwie łazienki, a także garderoby, spiżarnia oraz kotłownia. Oprócz tego w domu znajduje się garaż oraz zostało przygotowane specjalne miejsce pod kominek. Dom z projektu w renklodach z całą pewnością będzie idealnym wyborem dla każdej rodziny, dlatego warto się nad nim w szczególny sposób zastanowić.

Dom pod miłorzębem

Wśród najlepszych projektów małych domów można również wymienić dom pod miłorzębem. Tego rodzaju projekt idealnie sprawdzi się wśród wielu osób, niezależnie od ich wieku oraz innych preferencji. Powierzchnia domu wynosi około sto pięć metrów kwadratowych. Składają się na nią takie pomieszczenia, jak cztery pokoje, dwie łazienki oraz garderoby. Oprócz tego zostało również przygotowane specjalne miejsce pod kominek. Dodatkowym atutem tego projektu jest również garaż, na co warto zwrócić szczególną uwagę.

Dom w zielistkach

Dom w zielistkach to kolejny projekt małego domu, który na pewno sprawdzi się wśród wszystkich osób poszukujących niewielkich lokali mieszkalnych. Powierzchnia domu w zielistkach wynosi około sto dziesięć metrów kwadratowych. Składa się na nią pięć pokoi, dwie łazienki, kuchnia, a także garderoby oraz kotłownia. Dom w zielistkach został stworzony w stylu nowoczesnym i niezwykle korzystnie prezentuje się wśród innych projektów małych domów. Dlatego warto w szczególny sposób zastanowić się nad jego wyborem. Na pewno będzie to bardzo dobre rozwiązanie dla wielu osób.

Redakcja nietylkoubezpieczenia.pl