Nastrój zaklęty w świeczce

Nastrojowe światło, muzyka… Co jeszcze może pomóc w budowaniu właściwej atmosfery. Jest pewien ponadczasowy, acz prosty sposób. Są nim świece zapachowe. Nie tylko dają płomień i nastrojowe światło, ale też wydzielają przyjemny zapach. Jaki?

Wybór zapachu

To już zależy tylko od nas, bo wybór jest spory. Można by rzec wręcz, że ogromny. W niektórych sklepach całe regały zastawione są różnymi świecami zapachowymi. Drzewo sandałowe, drzewa szpilkowe, wanilia, lawenda… wybierać można do woli. Dobra świeca zapachowa pali się powoli, uwalniając przyjemny zapach. Wystarczy więc na dość długo, choć zawsze warto mieć kilka w zapasie. Zwłaszcza, że świece zapachowe wcale nie należą do drogich.

Niepowtarzalna atmosfera

Tak więc bardzo niskim kosztem i niemal bez wysiłku z pomocą świec zapachowych możemy stworzyć naprawdę niepowtarzalną atmosferę i nastrój. To wyjaśnia, dlaczego świece zapachowe są tak popularne i tak łatwo dostępne. Bo kupimy je w kwiaciarniach, dużych marketach, centach ogrodniczych, drogeriach i innych sklepach. Z dostępnością nie ma więc problemu.

sztrum.pl

Redakcja nietylkoubezpieczenia.pl